Hava Kargo

Plures, on yılı aşkın tecrübesiyle kargo, havacılık ve havayolu sektörlerinde hizmet vermektedir.

Yurtdışı kargo uçak kiralama hizmetleri, yurtdışı parsiyel kargo gönderimi, yurtdışı kurye hizmetleri ve her çeşit hava aracı kiralama hizmetleri şirketimiz tarafından verilmektedir. Operasyonlarda talep edilmesi durumunda kara ve deniz taşımacılığı hizmetide sunulmaktadır.

Alanında uzman ekibimiz müşterilerinin başarası için tutkulu bir şekilde çalışmaktadır. Ekibimizin tüm üyeleri, her operasyonda müşteri memnuniyeti anlayışına sahiptir.

Plures yurtdışı gönderimleriniz veya gelen kargolarınızın kilosu, hacimi ne olursa olsun hizmet verebilmektedir. Bir paket, zarf, koli ve benzeri taşımacılıkların yapılabildiği gibi kilogram bazında veya parça, makina gibi tüm gönderimlerinizide gerçekleştirebilmekteyiz.

Dünya genelinde hizmet veren firmamız yurt dışı projelerinde Türk firmalarının çözüm ortağı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Dilediğiniz ülkeden, şehirden dilediğiniz ülkeye ve şehire gönderim yapmak için uzman ekbimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Web sitemizde bulunan formları 7/24 kullanarak fiyat teklifi ve bilgi alabilirsiniz.

İletişim Formulogo