Kurumsal Hizmetler

Plures Air, havacılık sektöründe uzman kadrosu ve özenli hizmetleriyle etkin bir çözüm ortaklığı sunarak, müşterilerine kolaylık ve konfor sağlar.

Müşterilerinin havacılık sektöründeki tüm ihtiyaçlarının tek bir noktandan sorunsuz ve eksiksiz sağlamasını kendine amaç edinen Plures, bütçelerine uygun hizmetlerin şirketlere kesintisiz verilmesi noktasında, hızlı ve güvenilir bir iş ortağı olarak hareket eder. Karmaşık lojistik sorunların basite indirgenerek çözümlenmesi, müşterilerin doğru bilgiye dolaysız erişimi, tüm iş süreçlerinde başarılı ve etkin bir iletişim sağlanarak ihtiyaçların eksiksiz ve zamanında karşılanması, sonuç odaklı çalışan başarılı Plures ekibi ile kolayca ve en uygun maliyetlerle sağlanmaktadır.

Plures Air, "kurumsal hizmetler" başlığı altında kurum ve kuruluşlar için özel seyahat yönetimi yapar; ayrıca özel jet kiralar, ulusal ve uluslararası organizasyonlar düzenler, tur programı oluşturur ve tüm bunların dışında havacılık ya da turizm alanına dâhil konularda ihtiyaçlara özel hizmetleri profesyonelce üstlenir.

Zamanı doğru bir biçimde kullanmak, programlama ya da yönetimdeki bir hata nedeniyle maddi manevi kayıp yaşamak istemeyen kuruluşlara hizmet vermek için 7/24 hazırız.

Detaylı bilgi almak ve kurumsal hizmetlerden yararlanma talebinizi iletmek için lütfen Plures Air'a ulaşın.

İletişim Formulogo