Amerika Kargo

Plures, resmi ya da özel tüm gönderilerinizi en güvenli, hızlı ve ekonomik şekilde adresine ulaştırmak amacıyla Amerika uçak kargo taşımacılığı hizmetlerini sunmaktadır.

Amerika uçak kargo hizmetimiz ile göndereceğiniz her türlü kargoyu hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktayız. Firmamız, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı Amerika kargo gönderimi hizmeti sunmaktadır. İşletmenizin veya kişisel gönderilerinizin Amerika'ya ulaştırılması için profesyonel çözümler sunuyoruz.

Amerika'ya hava yoluyla kargo gönderimi, zaman hassasiyeti ve güvenlik açısından önemli bir lojistik hizmetidir. Şirketimizin sunduğu Amerika Hava Kargo hizmeti, Türkiye'den Amerika'ya veya Amerika'dan Türkiye'ye hızlı ve güvenli kargo taşımacılığı sağlamak için ideal bir çözüm sunuyor. Amerika geneline 24 ile 48 saat arasında teslimat hizmetleri sunarak acil gönderim ihtiyaçları için çözümler üretmekteyiz. Ayrıca, karayolu taşımacılığı seçenekleriyle de ekonomik ve güvenli alternatifler sunabilmekteyiz. Amerika'ya hızlı ve ekonomik kargo gönderimi, şirketlerin ve bireylerin uluslararası ticaret ve iletişimdeki etkinliklerini artırmada kritik bir rol oynamaktadır.

Amerika, Avrupa'nın ekonomik ve lojistik merkezlerinden biridir ve dünya genelinde ticaret için önemli bir kapıdır. İşletmeler ve bireyler için Amerika'ya kargo göndermek, hızlı ve güvenilir bir hava kargo hizmeti ile önemli bir gerekliliktir. Şirketimiz, Amerika hava kargo hizmetimizle müşterilerimize en iyi gönderim deneyimini sunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti, işimizin merkezinde yer alır. Amerika hava kargo hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için esnek çözümler sunar. Ekibimiz, her adımda müşterilerimize yardımcı olmak için hazırdır ve gönderilerinizin sorunsuz bir şekilde yönetilmesini sağlar.

Amerika Kargo Fiyatları

Amerika hava kargo hizmetimiz, rekabetçi fiyatlandırma politikasıyla dikkat çeker. Ekonomik gönderim seçeneklerimizle, müşterilerimize maliyetleri düşürerek ticaretlerini daha karlı hale getirme fırsatı sunarız. Rekabetçi fiyatlarımızla, Amerika'ya kargo gönderiminin maliyetini düşürüyoruz. Ekonomik çözümlerimizle ticaretinizi daha karlı hale getiriyoruz.

Şirketimiz, müşterilerimize uygun fiyatlı Amerika kargo gönderimleri için çeşitli seçenekler sunar. Gönderilerinizin boyutuna, ağırlığına ve hedefine bağlı olarak uygun fiyatlarla tasarlanmış hizmet seçeneklerimiz bulunmaktadır. Müşterilerimize en uygun fiyatları sunmak için sürekli olarak fiyatları gözden geçiriyor ve müşterilerimizin bütçelerini korumalarına yardımcı oluyoruz.

Amerika hava kargo hizmetimizle, müşterilerimize güvenilir, hızlı ve verimli gönderimler sunmaya devam ediyoruz. İşletmenizin veya kişisel ihtiyaçlarınızın gereksinimlerini karşılamak için bize güvenebilirsiniz.

Amerika Hakkında

Dünyanın en büyük ülkelerinden biri olan ABD, Amerika Kıtasın'nda yer almaktadır. ABD'nin kuzeyinde Kanada, güneyinde ise Meksika Körfezi ile sınırı bulunmaktadır. Batıda Büyük Okyanus'tan doğuda bulunan Atlas Okyanusu'na kadar 4500 km genişliğe sahiptir. Başkenti Washington'dur. 4 Temmuz 1776 yılında bağımsızlığını ilan eden ülke, 21 Haziran 1788 yılında da ABD Anayasası'nın kabulünü gerçekleştirmiştir. Alaska ve Hawai gibi iki büyük ülkeyi de içine alan ABD, 9 milyon km²'den fazla yüzölçümüne sahiptir. 1880-1914 yılları arasında aldığı göçlerin de etkisiyle nüfusu 317,488,600 sayısına ulaşmıştır. Resmi dil İngilizce ve kullanılan para birimi Amerikan dolarıdır. Federal cumhuriyet yönetim biçimine sahiptir. Bu yönetim biçim genel hatlarıyla başkan, başkan yardımcısı, temsilciler meclisi başkanı ve baş yargıçtan oluşmaktadır.

Başlıca Eyaletler

Yüzölçümünün büyüklüğüyle dünyadaki 3. sırayı almasının sebep olduğu iklim değişikliklerine sıklıkla rastlanan ülkede genel olarak kıyı şeritleri hariç kara iklimi hakimdir. Orta Amerika'da yüksekliğin fazla olmasının da etkisiyle orta kısımlar bol yağışlıdır ve batıya gidildikçe yağışlar azalmaktadır. Nüfus bakımından ülkenin en büyük eyaleti olan California şehri Büyük Okyanus'un kıyısındadır. Dünya'nın en kalabalık şehirlerinden olan New York şehri, ticaret, eğlence, kültür, tarih, eğitim, moda, sanat ve daha birçok çeşitli sektörlerde başroldedir. Yüzölçümü olarak da ülkenin en büyük şehridir. Nüfus bakımından ikinci büyük şehri olan Los Angeles şehri vilayet yöntemiyle yönetilmektedir. Başkenti olan Washington şehrinde Beyaz Saray, ABD Kongresi, ABD Yüksek Mahkemesi, bakanlıklar bulunmasıyla birlikte diplomatik, siyasi açıdan oldukça önem taşıyan bir şehirdir. Havacılık sektörünün de çok gelişmiş olduğu bu eyaletlerde, Amerika uçak kargo hizmetlerine de yoğun talep vardır.

Amerika Havaalanları

Amerika Birleşik Devletleri'nde gerek Kuzey Amerika olsun gerekse Güney Amerika olsun ülkede en çok tercih edilen ulaşım yolu havayollarıdır. Dünyanın en kalabalık ülkelerinden biri olmasının da etkisiyle birlikte dünya standartlarında üstün hava ulaşım ağlarına sahip olan Amerika'da yaklaşık olarak 100'ü aşkın uluslararası havalimanı bulunmaktadır. İç hat uçuşlarıyla yılda yaklaşık 650 milyon yolcunun seyahat etmesinin yanında toplamda 9 milyon uçuşun gerçekleştirildiği muazzam dev pazarda 10 milyon ton kargo taşınmaktadır. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz Amerika şehrine uçak kargo ile teslimatlarınızı gerçekleştirebiliyoruz. Karşılıklı Amerika uçak kargo seferleri ile gönderim yapmak ve almak için bize vakit kaybetmeden ulaşın.

Los Angeles Uluslararası Havaalanı(LAX)

Los Angeles Uluslararası Havaalanı (LAX), yolcu kapasitesi bakımından dünyanın en büyük dördüncü havaalanıdır. Havaalanı iki katlıdır ve toplamda 9 terminal ve 4 pistiyle sene içinde 60 binden fazla uçuşu yönlendirmektedir. En bilindik terminali Tom Bradley International Terminali'dir. Los Angeles şehir merkezine 26 kilometre uzaklıkta bulunan bu havalimanı devlet ve eyalet tarafından işletilen bir havalimanı olmasıyla birlikte dünyanın en işlek ve modern havaalanlarından birisidir. 2012 yılında yapılan araştırmalara göre; Los Angeles Havaalanı 63.688.121 yolcusuyla dünyanın en işlek 6. uluslararası havalimanıdır. Los Angeles Havaalanı'nda şehir merkezine ulaşımlarda en çok tercih edilen ulaşım şekli araç kiralamadır. Araç kiralama hizmetlerine oldukça sık rastlayabileceğiniz bu havaalanında araç kiralama hizmetlerinin dışında birçok toplu taşıma seçeneği mevcuttur. Bu toplu taşıma araçlarından en çok tercih edilenler; metro, taksi ve şehir otobüsleridir.

San Francisco Uluslararası Havalimanı (SFO)

San Francisco Uluslararası Havalimanı (SFO), 1927 yılında inşa edilmiştir. Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletindeki San Francisco şehrinde yer almaktadır. Kaliforniya eyaletindeki Los Angeles Havaalanı'ndan sonra en yoğun ikinci havaalanı olan San Fransisco Havaalanı, United Airlines ve Virgin America havayolları için en önemli merkezdir. International, North ve South terminalleri olmak üzere üç adet terminalden oluşan San Fransisco Havaalanı'nda 3618, 3231, 2636 ve 2286 metre uzunluklarında 4 adet pist bulunmaktadır. Havaalanına ulaşım konusunda danışmanlık hizmeti veren 5 adet "Information Desk" bulunmaktadır. Havaalanının alt katında, terminal çıkışlarında bulunan taksilerle şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabileceğiniz gibi "door to door van" adı verilen küçük minibüslerle de ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında araba kiralama hizmetlerinden de faydalanmanız mümkündür.

Miami Uluslararası Havalimanı (MIA)

Florida'nın 8 mil (13 km) kuzeybatısında yer alan Miami Uluslararası Havalimanı'nda (MIA) A, B, C, D, E, F, G ve H olmak üzere toplamda 8 adet terminal bulunmaktadır. 2621, 3202, 3962 ve 2851 metre uzunluklarında 4 adet asfalt zeminli pisti bulunmaktadır. 2013 senesinde yapılan araştırmalara göre Miami Uluslararası Havalimanı 40.500.000 yolcu kapasitesine sahiptir. Dünya standartlarında en üst düzeyde olan havaalanlarından biri olma ünvanına sahip Miami Havalimanı, birçok kargo uçak hizmeti veren havayolları şirketine de ev sahipliği yapmaktadır. Havaalanından şehir merkezine ulaşımda en çok tercih edilen taksi ve van servisleri hizmetine terminaller önünden 7/24 ulaşmanız mümkündür. Bunun dışında otobüs ve metro taşıtlarını kullanarak daha makul bir fiyatla şehir merkezine ulaşmanız mümkündür.

John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı (JFK)

Amerika Birleşik Devletleri'nin her açıdan büyük önem taşıyan şehri New York'taki üç havalimanından biri olan John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı, 50.689.890 yolcu kapasitesine sahiptir. Amerika'nın en yoğun 6. havalimanı olan John F. Kennedy Havalimanı'nda 3460, 2560, 3048 ve 4423 metre uzunluklarında 4 adet pist bulunmaktadır. 8 adet terminali bulunan havalimanından şehir merkezine ulaşımda en çok tercih edilen ulaşım ağları; demiryolları ve karayollarıdır. Araba kiralayarak, taksi tutarak ya da otobüslerle ulaşımınızı sağlayabileceğiniz gibi New York şehrinde bulunan gelişmiş demiryollarını kullanarak metroyla da ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.


Amerika'ya kargo göndermek için hemen bizimle iletişime geçin ve gönderilerinizin hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı bir şekilde yönetilmesini sağlayın. Size en iyi hizmeti sunabilmemiz için bize ulaşın ve işinizin veya kişisel gönderilerinizin Amerika'ya ulaşımını sağlayalım.

Amerika hava kargo hizmetimizle, müşterilerimize güvenilir, hızlı ve etkin gönderimler sunmaya devam ediyoruz. İşletmenizin veya kişisel ihtiyaçlarınızın gereksinimlerini karşılamak için bizimle iletişime geçin.

İletişim Formulogo